SAĞLIK

Varislere, Varis ağrılarına kesin çözüm! Varisli damarların iyileştiğini göreceksiniz.!

Varis Bilindiği gibi çok yaygın olan bir  toplar damar genişlemesi hastalığıdır.

100 Gr. Üzerlik tohumunu 3 kilo suya atıp kaynatın. Kaynamaya başladıktan sonra 1 çay bardağı üzüm sirkesini kaynayan suya ilave edin.Üzüm sirkesini ilave ettikten sonra Altını kısarak 5 dakika kaynatıp sonra üstünü kapatın ve soğumaya bırakın yaklaşık 2.5 kg çıkan suyu şişelere doldurun.. Ağzını kapalı tutun ki sirke uçucudur.

Malzemeler :

100 gr Üzerlik Tohumu

3 Kg Su

1 Çay Bardağı Üzüm Sirkesi

Kullanımı:

Kesinlikle içmeyin..1 Kg’lık pet şişelere yada cam şişelere koyun.Hatta günlük kullanım için ufak şişelere de koyabilirsiniz. Kullanımına gelince 3-5 dk krem gibi masaj yaparak Varisli Bölgeye uygulayın..Sadece Varis için değil Vücudunuzdaki ağrıyan herhangi bir bölgeye kullanabilirsiniz. Sürdükten sonra Ayaklarınızı Yüksek bir yere koyun ki gün boyu ayaklardaki kanlar devir daim olsun. Varisli bölgedeki o kan pıhtılaşmaları da bununla yok olur.

ben kullanmaya başlayalı 1 ay gibi kısa zamanda yokuşlara çıkabiliyorum ve ayaklarımdaki ağrılar ve bacaklarımdaki varislerden çıkan damarlar yok olmaya başladı, hala kullanıyorum.

Bel, Omuz, Sırt ve Baş Ağrılarına da iyi geliyor. Ağrıyan yere masaj yaparak sürüldüğünde yaklaşık 5 dakika içinde ağrılardan kurtuluyorsunuz.

Ben bunu Kullanmadan önce denemediğim şey kalmadı.Bu Tarif hem varisleri yok ediyor hem damarları sıklaştırıyor hemde dışarı çıkan damarcıkları yok ediyor. Allah Şifalar Versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu