SAĞLIK

VARİSLERE, VARİS AĞRILARINA ALTERNATİF YÖNTEM

Varis Bilindiği gibi çok yaygın olan bir  toplar damar genişlemesi hastalığıdır. 100 Gr. Üzerlik tohumunu 3 kilo suya atıp kaynatın. Kaynamaya başladıktan sonra 1 çay bardağı üzüm sirkesini kaynayan suya ilave edin. Üzüm sirkesini ilave ettikten sonra Altını kısarak 5 dakika kaynatıp sonra üstünü kapatın ve soğumaya bırakın yaklaşık 2.5 kg çıkan suyu şişelere doldurun.. Ağzını kapalı tutun ki sirke uçucudur.

Malzemeler :

100 gr Üzerlik Tohumu

3 Kg Su

1 Çay Bardağı Üzüm Sirkesi

Kullanımı:

Kesinlikle içmeyin..1 Kg’lık pet şişelere yada cam şişelere koyun. Hatta günlük kullanım için ufak şişelere de koyabilirsiniz. Kullanımına gelince 3-5 dk krem gibi masaj yaparak Varisli Bölgeye uygulayın.. Sadece Varis için değil Vücudunuzdaki ağrıyan herhangi bir bölgeye kullanabilirsiniz. Sürdükten sonra Ayaklarınızı Yüksek bir yere koyun ki gün boyu ayaklardaki kanlar devir daim olsun. Varisli bölgedeki o kan pıhtılaşmaları da bununla azalır. yaklaşık 1 ay gibi kısa zamanda ayaklardaki ağrılar ve bacaklardaki varislerden çıkan damarlar azalmaya doğru gider.

Bel, Omuz, Sırt ve Baş Ağrılarına da iyi geliyor. Ağrıyan yere masaj yaparak sürüldüğünde yaklaşık 5 dakika içinde ağrılardan kurtulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu