HABER

SİNAN ÖZEN’İN KIZI NEVA’DAN HABER VAR

Hastanemize bugün de ülkemizin değerli bir sanatçımızın Sinan Özen beyefendinin evladının tedavi süresini tamamlamış durumdayız.. buradaki bağırsak yetmezliği yanında Ahmet hocam Funda hocam bütün sağlık çalışanlarımız hemşerilerimiz evladımızın annesi başta olmak üzere yaklaşık bir aylık bir süreçte evladımızın sağlığına kavuştuğun sevincini paylaşıyoruz.

Sinan efendi ile beraber sanatçımıza beraber bundan da mutluluk duyuyoruz tabii Türkiye’deki tek merkez burası ve Ege Üniversitesi tıp fakültesi hastanesi uluslararası noktada ulusal arenada A-Plus hastane ve sağlık hizmetinde gerçekten en büyük güvencemiz Hekimlerimiz hemşerilerimiz tüm sağlık çalışanlarımızın sağlık hizmeti anlamda merhametli şefkatli ve işin ehli olmaları bizim en büyük gurur kaynağımız tabi inşallah hastanemizi de cumhurbaşkanımızın desteğiyle yenileyeceğiz..

Sinan özen ; herkese sağlık dilerim…bana hekimlerimizin verdiği en büyük hediye sağlıktır teşekkür ediyorum bir yıldır bu süreci üzerinde yoğun bir mücadelemiz var buradan tekrar tekrar teşekkür etmek başka söyleyecek hiçbir sözüm yok”.

Doktor Funda : “Bağırsak yetmezliği konusunda gönül birliği yaparak yaklaşık 60 kişilik bir grup yönetimimizde bize sonsuz desteklerini sundu.. herkese kendilerine de çok teşekkür ediyorum yönetime Başhekimimize rektör hocamıza çok teşekkür ediyorum..”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu