FIKRA

SIGARA’NIN ZARARLARI

Bir adam çok “SIGARA” içiyordu. Sonra bir gün karısını dinledi ve “SIGARA”yı bıraktı. Karısı adama “SIGARA” içme her gün bir paket “SIGARA” parasını bana ver biriktirelim, dedi. Adamın aklına yattı bu.Her gün bir paket “SIGARA” parasını kenara koyup biriktirmeye başladı.”SIGARA”yı bırakınca adam kendini daha dinç hissetmeye başladı. Bunu da spor salonuna yazılmak izledi.

Adam zamanla kendine bakmaya, fit bir vücuda sahip olup iyi giyinmeye, kişisel bakımına özen göstermeye devam etti.Bu arada her gün kenara attığı bir paket “SIGARA” paraları da her ay cumhuriyet altınına dönüşmeye devam ediyordu.

Adam gün geçtikçe çok şık görünüyor fiziği spor yaptığı için daha genç gösteriyordu kendisini. Bakan kadınlar dönüp bir daha bakıyordu. Adam etrafına adeta ışık saçıyordu.Herkesin dikkati çekiyor.

Kusursuzlaşan fiziğiyle kadınları cezbediyordu. Sonra bir gün bir kadınla tanıştı spor salonunda. “SIGARA” parasıyla aldığı altınları da alarak o kadınla kaçtı gitti. Karısı artık günde üç paket “SIGARA” içiyor. :))

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu