PÜF NOKTASI

SAÇ SÖKÜLMESİNİ BU DOĞAL TARİFLE DURDUR

Eğer çok fazla saç dökülmesi sorunu yaşıyorsunuz ve neredeyse denemediğiniz yol kalmadıysa? Sizin için derlediğimiz bu tarifi mutlaka deneyin? Son Zamanlarda, insanlar doğal malzemelerin faydasını fark ettikleri için doğal yağları tercih eder hale geldi. Üstelik, dünyanın her yerinden bir çok  insan bir çok farklı yağ kullanıyor. Uçucu yağların birçok kullanım alanlarından biri, saç dökülmesi ve kepek gibi saç sorunlarının tedavisi için kullanılıyor.

Özellikle Saç dökülmesi, kadınlar ve erkekler arasında çok yaygın bir problemdir. Eczanelerde, bu konuda özel olarak oluşturulmuş birçok farklı ürün bulabileceğinizi biliyoruz. Fakat bunların bir çoğu ya çok etkili değil ya da çok pahalı.

Aşağıda size yüzde 100 doğal ve uygun fiyatlı, inanılmaz bir tarif hazırlamanız için gerekli tüm malzemeleri paylaşacağız. Bu karışım oldukça etkili ve herhangi bir yan etkisi bulunmuyor.

MALZEMELER:

  • Bitkisel Şampuan
  • 2 Adet E vitamini kapsülü
  • 10 damla Limon yağı
  • 10 damla Biberiye yağı

HAZIRLANIŞI

Tüm malzemeleri şampuan şişesine ekleyerek ve iyice çalkalayarak karıştırın.

KULLANIM

Şampuanı saçınıza ve saç derinize yaklaşık 10 dakika boyunca hafifçe masaj yaparak Uygulayın. Ardından, yaklaşık 10 dakika bekleyip Son olarak, saçınızı suyla durulayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu