fbpx
PÜF NOKTASI

Sadece Bir Malzemeyle 10 Yaş Daha Genç Görünün!

Kırışıklıklar genellikle cildin kuruması sonucu oluşmaktadır. Dermatolojistler cildinizi nemli tutmak için düzenli olarak belirli nemlendiricileri kullanmanızı önermektedir.

Bu yüzden pahalı nemlendiriciler yerine, Va-zelini tercih edebilirsiniz. Bırakın cildinizin derinlerine nüfus etsin ve cildinizi yumuşak ve pürüzsüz tutarken, tüm kırışıklıkları da önlesin!

Va-zelin Kırışıklıklar için İyi midir?

Va-zelin genellikle çatlak dudakları için dudak koruyucusu olarak kullanılır. Yüzümüzdeki ve göz çevremizin etrafındaki kırışıklıklar için birebirdir çünkü cildimizde aşılması çok güç olan bir kalkan y-aratacak geniş moleküler yapılara sahiptir. V-aze-lin cildinizi nemlendirir ve bu yüzden kırışıklıklara karşı otomatikman çok iyidir. Cildimizin üzerinde kalın bir kalkan tabakası oluşturur ve nemi içeride hapsederek kırışıklıkları engeller, cildimizi nemlendirir ve cildimize elastikiyet kazandırır. Oluşturduğu bu kalkanın yaşlanma karşıtı özellikleri vardır ve kırışıklıkların daha da kurumasını önler. Sadece yüzünüze vazelin uygulayarak, kırışıklıklarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.

V-azelin Kırışıklıkları Kesin Yok Eder mi?

Va-zelin kırışıklıklar ile birden farklı şekilde m-ücadele etmektedir. Cildinizi sıkılaştırıp, kırışıklıklardan kurtulmak için biraz va-zelin uygulayabilirsiniz. Bu cildinize harika gelecektir çünkü cildiniz kolayca kurumayacak ve rengini kaybetmeyecektir. V-azelin Kırışıklıkları Engeller mi? :Yaşlanmak, kırışıklıkların ana nedenidir. Yüzünüzdeki erken y-aşlanma belirtilerinden kurtulmak için yüzünüze vaz-elin uygulayabilirsiniz. V-azelin, nemli cilde uygulandığında nemi içeride h-apseder ve yüzünüzdeki ve göz çevrenizdeki kırışıkların daha az görünür olmasını sağlar. Bu sayede V-azelin kırışıklıkları aslında önlemez. Cildiniz nemli olduğunda sizi daha genç gösterir ve kırışıklıklarınız daha az fark edilir ancak kırışıklıkların oluşumunu tamamen önleyemez.

Yüz Egzersizleri

Göz Çevresindeki Kırışıklıklar için Vaz-elin : Gözlerinizin etrafına vazelin uygulamak o bölgeyi sıkılaştıracak ve gelecekte kırışıklıkların oluşumunu geciktirecektir. İlk olarak ilgili bölgeyi temizlemeli ve ardından vazelini uygulamalısınız. Bunu yatmadan önce uygulamanız önerilmektedir. Kırışıklıklardan Kurtulmak Güvenli midir?Eğer dikkatli kullanılırsa vazelini göz çevresine uygulamak tamamen güvenlidir. Aynı zamanda tüm bedeninizde de kullanılabilinir ancak dikkatli olmalısınız. İçindeki malzemelerden ötürü c-iddi sorunlara neden olabileceğinden gözlerinin içine değdirmemeye dikkat ediniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı