PÜF NOKTASI

BEBEK PUDRASIYLA YAPILACAKLARI GÖRÜNCE HEMEN BİR BEBEK PUDRASI ALMAK İSTEYECEKSİNİZ

Çocuklarınız büyüdükten sonra muhtemelen siz de bebek pudrasını kullanmadığınızdan çöpe attınız. Ancak bebek pudrasının nelere iyi geldiğini bilseniz muhtemelen atmazdınız. İşte bebek pudrasının bilinmeyen yararları.

Karıncalardan kurtulun

Yazın en büyük sıkıntısı karıncalar. Karıncalardan kurtulmak için pahalı kimyasallara para harcamanıza gerek yok. Bir daha ki sefere karınca sürüsüyle karşılaşırsınız geçtikleri yere bebek pudrası dökün. Nedeni anlaşılamasa da karıncalar bebek pudrasından nefret ediyorlar.

Böcekleri kaçırın

Bahçenizdeki bitkiler böcekler tarafından istila mı ediliyor? Bitkilerin üstlerine bebek pudrası dökün. Böceklerin bir daha bitkilerinize yaklaşmadığını göreceksiniz.

Ellere iyi geliyor

Bahçeyle uğraşan biriyseniz ellerinizde nasır oluşması işten bile değildir. Bir daha ki sefere bahçede iş yapacakken elinize bebek pudrası dökün. Nasır oluşumunu önlediğini göreceksiniz.

Ayak ağrısını geçirir

Bebek pudrasının emici ve yumuşatıcı özelliği vardır. Ayağınız terlediyse veya fazla ayakta kalmaktan ağrıyorsa ayağınızın altına bebek pudrası dökün.Bebek pudrasının mucizelerinden haberdar olmaları için haberi arkadaşlarınızla paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı