PÜF NOKTASI

Akciğerden kilolarca zehri atacak mucize karışım

Herkes Bu Karışımla Vücutlarındaki Zehiri Atabilirler

Sigara kötü alışkanlıkların başında gelmektedir. Genç yaşlı ayırt etmeden vücuda zarar verir. Özellikle akciğerler sigara içerken ciddi zararlar görürler. Alınan nefesle beraber sigara dumanı akciğerlere çekildiğinden zararlı maddeler direk akciğerlere gönderilmektedir.

Akciğerlerin dışında kalp ve damarlara da çok ciddi zararlar vermektedir. Kalp krizi ve nefes darlığının en büyük tetikçisidir. Cildin yaşlanmasını hızlandırır. Ses tellerine zarar verir. Yıllar geçtikçe sigara kullanan insanların seslerinde değişimler olmaktadır.Bu zararlar vücuda sigara aracılığıyla zehir alındığından olmaktadır.

Sigaranın içinde bu sayılan zehirli maddelerin hepsi vardır. Sigarayı kullanan kişiler solunum yoluyla sigarayı çekerken bu maddeleri de vücutlarının içine almış bulunuyorlar. Bu zehirli maddeler vücut içinde bulunduğu takdirde kanser ilk olmak üzere birçok hastalık bu maddeler yüzünden meydana gelmektedir. Malesef sigara içmeseniz bile dumanına maruz kaldıysanız bile bu zararları görüyorsunuz.Vücutta biriken bu zehirli maddelerin hepsini olmasa da bir kısmını şimdi tarif edilecek karışımla atmak mümkün.

Malzemeler

  • İki yemek kaşığı toz halindeki zerdeçal
  • zencefil kökü 1 adet
  • 1 adet orta boy soğan
  • bir litre su

Hazırlanışı:

Bir tencerenin içerisine soğan, zencefil ve suyu koyun. Tencereyi kısık ateşte olmak üzere ocağa oturtun. Kaynamadan önce zerdeçalı ekleyin ve kaynatın. Kaynayan karışımın soğumasını bekleyin ve sağlıklı olması açısından cam şişeye doldurun. Günde sabah ve akşam olmak üzere iki kere tüketin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı