PÜF NOKTASI

KANSER, KOLESTROL VE BİR ÇOK HASTALIĞA FAYDALI

Terapiyi bulan Rudolf Brojs, hayatı boyunca kansere doğal bir çare arıyordu.  Araması şimdiden 45.000 hastaya yardım eden özel bir içecekle sonuçlandı. Rudolf Brojs, kanserin hayatta kalmak için proteinlere ihtiyacı olduğunu keşfetti. Hastaların sadece özel çay bileşimleri ve özel sebze suyu içtikleri 42 günlük bir program geliştirdi. Bu içeceğin  ana maddesi pancardır. Böyle proteinsiz bir diyette kanser hücreleri açlıktan yok olurken hasta kişi iyileşir.

Malzemeler

  • Pancar (% 55),
  • Havuç (% 20),
  • Kereviz Kökü (% 20),
  • Patates (% 3),
  • Turp (% 2)

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri karıştırdığınızda ve içecek hazır demektir. Sadece vücudun istediği kadar meyve suyu iç. Pancar, kanser önleyici özelliklere sahip amino asit betain içerir. Bu tür bir terapi sadece neoplazmalar için tavsiye edilmez. Bu tür sebze suyunun düzenli tüketimi oksidatif stres ile ilgili hastalıkları araştırarak, kolesterolü% 40’a kadar düşürecek, kan basıncını düşürecek ve dolaşım sistemini destekleyecektir. Vücudu toksinlerden mükemmel şekilde temizler ve vitamin ve mineral eksikliklerini giderir.

Pancar folik asit içerir, bu nedenle hamile kadınların diyetlerini meyve suyuyla zenginleştirmeleri önerilir. Pancar ve havuç kombinasyonu gut tedavisinde olduğu kadar baş ağrıları, diş ağrıları, kemikler ve eklemler, cilt problemleri ve menstrüasyonda yardımcı olabilir. Kanseriniz olmasa bile, ana bileşen olarak pancar ile sebze suyunu tanıtmaya değer. Sağlık için harika bir destek sağlar…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu