EĞLENCE

KALP ÇİZGİNİZ İŞARET PARMAĞINIZIN ALTINDAN BAŞLIYORSA…

Kişiliğimizin çeşitli özelliklerini ortaya çıkarmak için avuç içindeki çizgilere bakmak çok eski bir bilim. Bazılarına göre kişiliğimizin özelliklerini ortaya çıkarmakta parmaklarımızın uzunluğunun da etkisi var. Kişinin sevgi ve ilişkilere yaklaşımını avuç içindeki “kalp çizgilerinin” ortaya koyduğu da söylenenler arasında. Gösterildiği gibi, kalp çizgisi avuç dış kenarından işaret parmağına veya orta parmağa doğru ilerleyen çizgidir.

Elinize bakarak ve resimlerle karşılaştırarak, kalp çizginizin sizin hakkınızda ne dediğini kolayca öğrenebilirsiniz.

A) Eğer kalp çizginiz orta parmağın altında başlarsa, siz doğuştan bir lidersiniz. Bağımsızsın, hırslı ve zekisin. Kararlısın, ama aynı zamanda hassas biri değilsiniz ve soğuk bir insan olarak tanımlanabilirsiniz..

B) Kalp çizginiz uzun ve işaret parmağınız arasında uzanıyorsa, başkalarına karşı nazik ve arkadaşça davranan bir kişisiniz. Çevrenize saygı gösteren güvenilir bir insansınız. Ayrıca karar verirken sağduyunuzu kullanma eğilimindesiniz..

C) Kalp çizginiz işaret parmağıyla başlıyorsa, birinci kategorideki “A” ile aynı özellik grubunun 2 katına sahipsiniz..

D) Kalp çizginiz işaret parmağı ve başparmak arasında başlıyorsa, iyi niyetli ve büyük bir kalbe sahip dikkatli bir insansınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu