PÜF NOKTASI

KADINLARDA OLUŞAN KİST VE TÜMÖRLER İÇİN DOĞAL REÇETE

Kadınlarda oluşan kistler ve miyomlar (kas dokularında ortaya çıkan, çoğunlukla kadınlarda oluşan ur.) gibi birçok farklı sağlık sorunuyla mücadelede son derece etkilidir.Bu karışım sadece 2 besinden oluşuyor.

Bu mucize iksirin ilk besini kaya koruğu, başlangıçta Romalılar ve Yunanlılar tarafından yetiştirilen yaygın olarak kullanılan bir ev bitkisidir.Bu bitkiyi zararlılardan, böceklerden ve tırtıllardan korumak için, diğer bitkilerle birlikte yetiştirilmesi gerekiyor.

Özellikle kist tedavisi için ve vücuda fibroid (rahimde gelişen düz kas hücreleri ve fibroz bağ dokudan oluşan kanserli olmayan, sert ve toplu tümörlerdir.) saldırıya geçince, kalkan olması için vücuda besin sağlar.

Kist ve Tümörlere Karşı Doğal tarif

Malzemeler:

  • 300 gram kaya koruğu
  • 500 gram organik bal

Hazırlanışı:

Öncelikle kaya koruğunun yapraklarını kesin ve iyice temizleyin. Daha sonra bal ekleyin. Malzemeler tamamen ıslanıncaya kadar 2-3 gün bekletin.

Kullanım:

  • Sabahları boş bir karna, bir şey yemeden 1 yemek kaşığı kadar tüketin. Önümüzdeki 2 saat içinde de bir şey tüketmeyin. Sadece su tüketin.
  • Bu ilaç gibi karışım metabolizmayı uyarır ve toksinleri vücuttan temizler. Kış aylarında diğer aylara göre daha çok zararlı madde birikir.
  • Bunun nedeni kış aylarında fiziksel aktivite eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak, detoks yapan besinler ve doğal ilaçlar son derece önemli.
  • Rus doktorlar bile bu mucizeyi i-lac niyetine tavsiye ediyor. Kardiyovasküler hastalıklarda etkili olduğunu söylüyorlar.

Son olarak, en başta belirtildiği gibi, bu muhteşem birleşim yumurtalık kistleri, rahim tedavisinde son derece etkili.

Sağlıklı mutlu günler dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu