fbpx
HABER

YILDIZ TİLBE’NİN TRUMP AÇIKLAMASI SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Şarkıcı Yıldız Tilbe, ABD Başkanı Donald Trump’un Türkiye’nin olası Suriye harekatı öncesi ülkemiz hakkında sarf ettiği k-üstah sözler için sosyal medya hesabından sert t-epki gösterdi.Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, Türkiye’nin olası Suriye h-arekatına karşı çıkan ABD Başkanı Donald Trump’ın ülkemize yönelik k-üstah açıklamaları sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

---Sponsorlu Bağlantılar---

”Kafamızı bozan ne kadar ülke varsa, biz ambargo uygulayalım”

Yıldız Tilbe, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: Kafamızı bozan ne kadar ülke varsa, biz ambargo uygulayalım. Üslerini kapatalım sebze, meyve hiçbir şey vermeyelim. Tohumları başını yesin almayalım, mallarını ithal etmeyelim. Ekelim, biçelim hiç birine ihtiyacımız yok. S-a-vaş olmasın Allah göstermesin, olursa herkesten önce c-epheye ben giderim. Fakat olmasın, kötü barış en iyi s-a-v-aştan iyidir.

---Sponsorlu Bağlantılar---

”Bu vatanda şu veya bu şekilde gözü olanları Allah perişan etsin”

S-a-vaş istemiyorum her insan gibi o kadar. Başka bir şey yok. Allah bu günlerimizi aratmasın. Gençlerimiz ö-lmesin. Bu vatanda şu veya bu şekilde gözü olanları Allah perişan etsin. Adı ne olursa olsun nereli olursa kahrolsunlar. O kadar…

”B-o-m-balar p-a-t-lamasın”

Allah ülkemize ve içindekilere zeval vermesin. B*mbalar p*tlamasın s*a*vaş uçakları geçmesin üstümüzden, Bunu dilerim. Allah amerikanın ve babası olan iki ülkenin bin türlü belasını versin dünya kurtulsun. Amin”

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Sayfa Okuyucu Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
error:
Kapalı
Kapalı