HABER

SİNAN ÖZEN KIZININ RAHATSIZLIĞI İÇİN DUA İSTEDİ

Canım kızımız Neva için ikinci Basın açıklaması : Maalesef kritik süreç devam ediyor. Rabbimiz’den tek dileğimiz Neva için dualarımızın kabul olması, Sinan özen ikiz çocukları için dua istedi dört sene önce Burcu Kartal ile evlenen sanatçı Sinan Özen bir kız bir de erkek ikiz çocukları dünyaya geldi. Şubat ayı sonunda doğan Neva ve Sanberk adını verdikleri ikiz bebekleri Sinan Özen adeta mutlu etmişti. Kızlarının rahatsızlığını öğrenen mutlu çift kız çocukları Neva’nın bağırsak rahatsızlığı nedeniyle 5 ameliyat geçirdi..Sanberk ise sağlıklı büyümeye devam ediyor..

YOĞUN BAKIMDA

Daha önce kızı Neva’nın 5 ameliyat geçirdiğini ve yoğun bakımda olduğunu açıklayan Sinan Özen, minik bebeğin sağlık durumu ile ilgili son gelişmeleri de paylaştı.

KRİTİK SÜREÇ DEVAM EDİYOR

“Maalesef kritik süreç devam ediyor. Rabbimizden tek dileğimiz Neva için dualarımızın kabul olması” diyen sinan Özen, bir de video yayınladı…

KIZIM CİDDİ SAĞLIK PROBLEMLERİ YAŞIYOR

“Daha önce sizlerle paylaşmış olduğum gibi Allah’ın bize emaneti kızımız Neva, epey bir zamandan beri ciddi sağlık problemleri yaşamaktadır. Öncelikle kızımızın sağlığını merak edip, bizden haber almak isteyen; dualarını eksik etmeyen siz değerli dostlarımıza eşim ve tüm aile fertlerim adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”

5 GÜN ÖNCE AMELİYAT OLDU

“Bu açıklamayı, kızımızın sağlık durumu ile ilgili sizlerden gelen bilgi talebi üzerine yapıyorum. Kızımız Neva’ya 5 gün önce bir ameliyat daha yapıldı. Şu an bu ameliyatın umutla olumlu sonuçlar vermesini bekliyoruz.”

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER…

“Dualarını bizden eksik etmeyen siz değerli dostlarımıza ilginiz için teşekkür ediyor, bu sıkıntılı günlerde bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Önümüzdeki günlerde inşallah daha güzel haberlerle buluşmak umudu ile hepinizi saygı ve sevgi ile kucaklıyorum.” Sinan Özen: Kızım için kritik süreç devam ediyor, dua edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı