HABER

SİNAN ÖZEN VİDEO YAYINLADI, KIZIM YOĞUN BAKIMDA DEDİ, DUA İSTEDİ

SİNAN ÖZENİN AÇIKLAMASI;

Hayırlı Ramazanlar sevgili dostlar

Bugün bu açıklamayı yapma gereği duydum malum biliyorsunuz bugünlerde basında çocuklarımla ilgili çıkan haberlerden dolayı..şimdi benden duyun istedim iki tane evladımız oldu neva ve sanberk adında bir kız bir oğlumuz var Ne yazık ki kızımızı biraz önemli bir süreçten geçiyor yoğun bakımda bu süreç bizi bayağı üzdü beşinci ameliyatımızı olduk, bundan dolayı da kızımızın süreci bitmeden ben size bu konuyla ilgili bir bilgi vermek istemedim.

Ne yazık ki haber duyuldu onun için buradan bu açıklamayı yapıyorum sizlere teşekkür ediyorum sizlerin dualarını esirgememenizi diliyorum sağ olun hisleriniz için, sizlere sonsuz teşekkür ediyorum.. Allah bütün hastane odasında olan, Evlatlarını bekleyen annelere sabır güç ve kuvvet versin şifa versin.

Bu güzel ramazan ayımızda ramazan ayında bu iş tekrar tekrar sizlere şükranlarımı sevgilerimi iletiyorum dualarınız için  Güzel temennileriniz için güzel dilekleriniz için..eksik olmayın inşallah bu süreç geçtikten sonra güzel haberi sizlerle paylaşacağım çalışacağımın sözünü veriyorum hepinize saygılarımı sevgilerimi iletiyorum sağlıkla ve mutlulukla kalın diyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı