HABER

O İLİMİZDE 6.8 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nden yapılan açıklamada Elazığ’ın Sivrice ilçesinde 6.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Şırnak, Mardin, Diyarbakır’da ve birçok ilde hissedildi.

AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu yaptığı açıklamada, “Ekiğlerimiz saha çalışmalarına başladı, gelişmeleri takip ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Elazığ Belediye Başkanı, “Şu ana kadar korkulacak bir durum yok.” dedi. Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 6.5 olarak revize etti. Elazığ’da meydana gelen deprem Malatya, Diyarbakır, Adıyaman, Osmaniye gibi çevre illerde de hissedildi. İşte Türkiye’de meydana gelen son depremler listesi…

ELAZIĞ’DA 6.8 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

AFAD’dan yapılan açıklamada; “Elazığ’ın Sivrice ilçesinde 6,8 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Gelişmeleri takip ediyoruz.” denildi.

NTV yayınında konuşan AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu, “Ekiplerimiz bir yıkım var mı, enkaz altında olan var mı, incelemelere başladı. Yakından takip ediyoruz” dedi.

BİR DEPREM DAHA

AFAD’ın son verdiği bilgiye göre, Elazığ’da 5.4 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu, “Ekiplerimiz bir yıkım var mı, enkaz altında olan var mı, incelemelere başladı. Yakından takip ediyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı