HABER

MUTFAĞINA SIĞINAN KADININ HAYATINI KURTARDI!

Yeşilköy’de bir kafeteryada kendisini ö-l-d-ü-rmek isteyen kişiden kaçarak kafenin mutfağına sığınan kadını, iş yeri sahibi kadın kurtardı. Yaşanan a-rbedede iş yeri sahibi kadın elinden ya-ralanırken, o-lay anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Pazar günü saat 16.00 sıralarında Bakırköy Yeşilköy’de bir kafeteryada yaşanan o-layda, kafeteryada oturan ismi öğrenilmeyen bir kadının yanına elinde b-ı-ç-ak olan Hakan D. yanaştı. Henüz sebebi öğrenilemeyen sebeple t*hditler savuran s-*ldırgan Hakan D. kadını d*-rp etmeye başladı. Kadın, s*l-dırganın elinden kurtularak kaçmaya çalıştı.

“Beni ö-l-d-ürecekler yardım edin”

Kafenin mutfağına geçerek ‘Beni ö-l-d-ü-recekler yardım edin’ diye ç-ığlık atarak mutfakta bekledi. O sırada s*-ldırgan Hakan D. elinde b-*çakla mutfağa gitmeye çalışınca iş yeri sahibi Azize Güler ve çalışanlar şahsa engel olmaya çalıştı. İş yeri sahibi ve çalışanlara t*-hditler savuran s*-ldırgan, güçlükle uzaklaştırıldı. Bu sırada yaşanan a-r-b-edede Azize Güler elinden b*-çakla y-aralandı.

Yaşananları anlatan Azize Güler, ‘O-lay 16.00 sıralarında oldu. Bir a-r-b-ede yaşandı ondan sonra bir kadın mutfağıma sığınarak ‘Yardım edin beni ö-l-d-ü-recekler, koruyun beni’ dedi. Ondan sonra 24-25 yaşlarında bir genç çocuk ‘Çekilin lan’ diye bağırarak koşarak mutfağına girdi. Ben de ‘Mutfağıma giremesin’ dedim. Elimde b*-ıçak vardı görmedim. ‘Mutfağıma giremesin böyle bir hakkın yok’ dedim o da ‘c-*eza evinden yeni çıktım. Ha bir ha iki ha üç hiç fark etmez’ dedi. B-ı-*ç-ağı salladı benim serçe parmağımı denk geldi, 8 dikiş atıldı. Boşluk bölgelerimde de ö*-lü-mcül ya-ralarım var. Girseydi ö*-lümcül olacaktı karın boşluğunda iki ya-ra var’ dedi.

“Bir kadın c-i-*nayetine engel olduğuma inanıyorum’

“Ben kadının canını kurtardığıma inanıyorum’ diyen Güler, yaptığından da gurur duyduğunu belirterek, ‘Bir kadın c*-inayetine engel olduğuma inanıyorum. Bununla da gurur duyuyorum. Biz 155 aradık, geldiler aldılar. Ben de hastanedeki tedavimden sonra karakola giderek şikâyetçi oldum. Ben hakkımı sonuna kadar savunacağım, sonuna kadar da arayacağım bu olayın peşini de bırakmayacağım’ ifadesini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı