fbpx
HABER

LİSE ÖĞRENCİLERİNİN DE İÇİNDE OLDUĞU SERVİSİ TARADILAR!

İstanbul’un beykoz ilçesinde kazara köpeğe ç-arpan servis aracının sürücüsü, durmak isterken arkasından açılan a-teş sonucu neye uğradığını şaşırdı. Araçta bulunan 4 lise öğrencisine şans eseri isabet etmezken, aracın arka tarafındaki onlarca saçma izi d-hşetin boyutunu gözler önüne serdi. Servis sürücüleri ise s*l-dırganların bir an önce bulunup adalete teslim edilmesini istiyor.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Beykoz’da servis taşımacılığı yapan Cemil Gök, saat 16.00 sıralarında lisede okuyan 4 yeğenini alıp eve götürmek üzere yola çıktı. Paşa Mandıra köyünden geçtiği sırada aniden servis aracının önüne a-tlayan köpeği fark etmeyen Gür, araçla köpeğe çarptı. Bu sırada tereddüt yaşayan sürücü Cemil Gür, arkadan gelen a-teş seslerini duyunca neye uğradığını şaşırdı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Servis minibüsünün arka camları ve kapıları, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yapılan s-lahlı s*l-dırının hedefi olunca sürücü Cemil Gür, aracıyla hızla o-lay yerinden uzaklaştı. Araçta bulunan 4 öğrenci ise şans eseri y-ara almadan kurtuldu. Aracın arka camı ve kapılarındaki onlarca saçma izi ise yaşanan d-hşetin boyutunu gözler önüne serdi.

‘ÇOCUKLARIN PSİKOLOJİLERİ BOZULDU’

O-layı anlatan sürücü Cemil Gür, “Cumhuriyetköy’den Riva’ya doğru gelirken, Paşa Mandıra’yı geçtikten sonra önüme bir köpek fırladı. Hayvan fırlayınca v-urdum hayvana. Durayım mı, durmayayım mı arasında tereddüt geçirirken yavaşladım gayriihtiyari, başladılar a-teş etmeye. A-t-eş edilince ben de buraya kadar geldim. Araçta 4 tane yeğenim vardı. Okuldan geliyordum. Çok şükür onlara ve bize bir şey olmadı. Çocuklar o sırada müzik dinliyorlardı, çok anlamadılar ama gördükten sonra psikolojileri bozuldu. Şikayetçi oldum, tutanaklar tutuldu. Karakol gerekeni yapacak. Buralar ufak yerler. Bulunmazsa, herkese a-teş edilirse, her hayvana v-u-rduğumuzda a-teş açılırsa çekeceğimiz var” diye konuştu.

‘BİZİ ÇOK ETKİLEDİ’

Sürücü Cemil Gür’ün arkadaşı ve meslektaşı Satılmış Arslan ise yaşanan olayın civarda servis taşımacılığı yapan herkesi ve özellikle öğrencilerle velilerini etkilediğini söyledi. Arslan, “30’dan fazla saçma izi var. Biz bu işin peşini bırakmayacağız ne olursa olsun. Sonuçta can taşıyoruz. Veliler çocukları bizlere emanet ediyor. Ben çok üzgünüm, ne diyeceğimi bilemiyorum. Cemil Bey kendisi konuşamıyor, morali çok bozuk. Bu olay bizi çok etkiledi. Çok zor konuşuyorum. Sabah çocuklar bindi arabaya, o-layı bildikleri halde ‘Öyle bir şey duymadım’ diyerek geçiştirdim. 5 yaşındaki, 10 yaşındaki çocuklar bu o-layı biliyorlar. Onlarla bu o-layı paylaşmak istemedim” dedi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Sayfa Okuyucu Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
error:
Kapalı
Kapalı