HABER

HALUK LEVENT’İN YORUMU SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Antalya’da 4 kişilik ailenin ö-*lü bulunmasıyla ilgili paylaşım yapan Haluk Levent, ”Orada eşine ve 2 yavruya kıymış k-*til bir baba var! Ne olursa olsun bu bir c*-inayettir” yorumuyla t-*epki çekti.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Fatih’te 4 kardeşin s-iyanür içerek i-ntihar etmesinin ardından bir haber de Antalya’dan geldi. Evlerinde ö*lü bulunan 2’si çocuk 4 kişilik ailenin de s*iyanürden z*ehirlendiği ihtimali üzerinde duruluyor. Türkiye’yi derinden s*arsan olayın ardından baba Selim Şimşek’in maddi sıkıntı çektiğini anlatan mektup ise gündeme düştü. Yaptığı yardım faaliyetleriyle takdir toplayan Haluk Levent, a-cı olayla ilgili sosyal medya hesabından şaşırtan bir paylaşıma imza attı. Levent, haberden dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirterek babanın c*-inayete sebep olduğunu yazdı.

“NE OLURSA OLSUN BU BİR C*-İ*NAYETTİR”

Ünlü şarkıcı, “Antalya’daki 4 kişilik ö-*lüm babanın elbette geçim kaynağı ile ilgilidir.Bıraktığı mektuptan anlaşılıyor. Ama baba için “zavallı adam, onurluymuş” gibi kelimeler içimi y*aralıyor be dostlar. Orda eşine ve 2 yavruya kıymış k*til bir baba var. Ne olursa olsun bu bir c*-i-nayettir.” notunu düştü.

T*-EPKİ YAĞDI

Bu zamana kadar yaptıklarıyla alkış toplayan Haluk Levent, bu paylaşımından sonra t*-epki çekti. Sevilen şarkıcı gelen eleştiriler üzerine art arda yaptığı paylaşımlarla durumu açıklamaya çalıştı.

“HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATTIĞIM İÇİN ÜZGÜNÜM”

Levent’in paylaşımları ve gelen t-epkiler şöyle;”Yazdığımı 20 kez okudum. T-epkiler olsa da silmeyeceğim. Ben her fikri doğru bir adam değilim ki zaten! Sistem insanları i*-ntihara sürükleyebilir bu ayrı! Birçoğunuz da hayal kırıklığı yaşattığım için üzgünüm. Fakat bu benim fikrim. Masum yavruları ö*-ldüren baba benim için k-*tildir!”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı