fbpx
HABER

FERDİ TAYFUR’UN KIZI TUĞÇE TAYFUR VE EŞİNDEN KÖTÜ HABER!

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, Amerika’da yaşadığı dönemde tanışıp evlendiği, kendisi gibi müzisyen olan 7 yıllık eşi Taner Şafak’la yollarını ayırdı. Çift önceki gün boşanmak üzere mahkemeye başvurdu.
TUĞÇE Tayfur ile 7 yıl önce nikâh masasına oturduğu müzisyen Taner Şafak, ayrılık kararı aldı.

3 yaşında bir de oğulları olan çift boşanmak için işlemleri başlattı. Şafak, önceki gün İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı.Avukatı Güngör Bora Uygur, dava dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:

“Artık evlilikleri müşterek hayat için çekilmez bir hal almıştır. Evliliğin devamında tarafların ve toplumun hiçbir menfaati kalmamış, evlilik birliği temelinden sarsılmıştır. Taraflar boşanmanın sonuçları konusunda anlaşmıştır. Protokole göre çocuğun velayeti annede olacaktır. Baba ile çocuk arasında şahsi ilişki kurulacak ve baba tüm masrafları için çocuğa aylık 1500 dolar iştirak nafakası ödeyecektir. Taraflar bunun dışında birbirlerinden herhangi bir tazminat ya da nafaka talebinde bulunmamaktadır.”

Taner ‘boşanalım’ dedi

Tuğçe Tayfur, 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. Tayfur, boşanma kararını nasıl aldıklarını canlı yayında anlattı:

“Biz Taner ile 20’li yaşlarımızın fazlasını birlikte geçirdik. Büyükdükçe belki fikirlerimiz değişti. Böyle bir karar aldık. Efe’nin de yıpranmaması adına. Zaman ne gösterir bilmiyorum ama şuan böyle bir karar içindeyiz. Taner’in 6 ay Amerika’da olmasının etkisi olmadı. Biz bu duruma fikir ayrılığı diyelim…”

“7 yıl sonra 1 gün içinde olan bir şey değil bu. Evlendiğimizde küçüktük. 4 yıl sonra Efe oldu. 7. yılda ayrılık kararı aldık. Belki çocuk olmasaydı bir şekilde zorlardık. Çocuk olduğu için onun gergin bir ortamda büyümesi yerine, daha sakin bir ortamda büyümesini seçtik. Boşanmamızın hiçbir şeyle alakası yok. Bu tamamen benim ve onun hissettikleriyle alakalı…”

“Hem Taner’in ailesiyle hem de kendi ailemle konuştuk. Biz ayrılsak da Taner, Efe ve ben aileyiz. Benim ailem de onun ailesi de üzgünler. Annem babam ‘gerekiyorsa oturup konuşalım’ dediler. Olmuyorsa olmuyor, yapacak bir şey yok.”

“Boşanma kararı zamana yayılmış bir süreç. Biz severek, aşık olarak evlendik. Birbirimizi evlilik içine tanıdık. Dilekçedeki ifadeleri gazeteden öğrendim. Diyecek bir şeyim yok. Öyle dediyse, öyledir.Ben eşimi seviyorum, oğlumun babasıdır. Belki de saygımızı kaybetmemek için bu kararı aldık. ‘Boşanalım’ kelimesini Taner söyledi. Önemli olan Efe’nin bu durumdan en az hasarla ayrılması.Boşanma kararını aldığımız an, babamı arayıp söyledim. Babam bana ‘Kafanı dinle, olmuşla ölmüşe çare yok. Böylesi sizin için daha hayırlıysa böyle olsun. Çocuğuna bak, işine bak’ dedi.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı