fbpx
HABER

EVLATLIK OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE D*HŞ*T SAÇTI!!

KAYSERİ’de, Muhammed Erdal Doğan (33) Almanya’dan tatil için öz annesi olarak bildiği İfakat Doğan (64) ile birlikte geldiği evlerinde üvey evlat olduğunu öğrenince c-i-nnet getirdi. Doğan, t-a-b-a-nca ile gerçekte yengesi olan üvey annesi İfakat Doğan’ı ö-l-d-ürdükten sonra, aynı s-i-la-hla yaşamına son verdi.

O-lay, merkez Melikgazi ilçesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Altınpark Apartmanının 9’uncu katında meydana geldi. Kentte yaşayan Ahmet Doğan 33 yıl önce dünyaya gelen ve ’Muhammed Erdal Doğan’ ismini verdikleri çocuğunu, Almanya’da yaşayan ve çocukları olmayan kardeşi Ferhat Doğan’a e-vlatlık olarak verdi. Uzun yıllar Almanya’da yaşayan Muhammed Erdal Doğan, amcası Ferhat Doğan ve eşi İfakat Doğan çiftini yıllarca öz ailesi olarak bildi. Geçen yıl Ferhat Doğan’ın kalp krizinden h-ayatını k-aybetmesinin ardından Muhammed Erdal Doğan, İfakat Doğan ile birlikte yaşamaya başladı.

YAZ TATİLİ İÇİN MEMLEKETİNE GELDİ, GERÇEKLERİ ÖĞRENDİ

Almanya’da yaşayan Muhammed Erdal Doğan, öz annesi olarak bildiği yengesi İfakat Doğan ile birlikte K-urban Bayramı nedeniyle memleketi Kayseri’de bulunan evlerine geldi. Burada yakınları ile bir araya gelen Muhammed Erdal Doğan’a, ismi öğrenilemeyen bir akrabası gerçekleri anlatarak, öz babasının amcası olarak bildiği Ahmet Doğan’ın olduğunu söyledi.

Bunun üzerine c-i-n-net getiren Muhammed Erdal Doğan, evde bulunan t-a-b-a-nca ile yıllardır annesi olarak bildiği yengesi İfakat Doğan’a 5 el a-t-eş e-tti. Ardından kendi başına t-a-b-a-n-ca dayayan Muhammed Erdal Doğan, yaşamına son verdi. S-i-l-ah s-eslerini duyan komşuların i-hbarı üzerine o-lay yerine p-olis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler tarafından yapılan incelemede Muhammed Erdal Doğan ile İfakat Doğan’ın hayatını kaybettiği belirlendi.

O-layı duymasının ardından eve gelen Muhammed Erdal Doğan’ın öz babası Ahmet Doğan ise sinir k-rizi geçirdi. Ahmet Doğan, telefonda bulunan oğlunun fotoğrafına bakarak g-özyaşı döktü. Muhammed Erdal Doğan ve İfakat Doğan’ın c-e-nazeleri, yapılan incelemenin ardından Devlet Hastanesi morguna k-aldırıldı. Polis, o-layla ilgili inceleme başlattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı