HABER

ESRA EROL, İNTERNETTEN TANIŞTIĞI ADAMA KAÇAN EVLİ KADINA FENA P-ATLADI

Esra Erol, internette tanıştığı adama kaçan ve evli olmadığını söyleyen kadına a*teş püskürdü. Erol, “Kendisini bekar olarak tanıtmış. Böylesine büyük yalanları küçültüp de söylüyorsunuz. Bunların ortaya çıkmaması mümkün değil” sözleriyle genç kadına t*epki gösterdi.

‘Esra Erol’da’ programına katılan 23 yaşındaki Recep Özsoy, karısı Hülya Özsoy’un internetten tanıştığı Arif Yörük isimli bir gence kaçtığını iddia etti. Gözyaşları içerisinde eşi Hülya’yı sevdiğini anlatan Recep, boşanmak istemediğini söyledi ve eşine ‘Dön’ diye yalvardı.

Olayın yankıları devam ederken Esra Erol, başka erkekle ilişkiye giren ve kocasının canlı yayında ağlayarak, “Eve dön. Mutlu günlerimize dönelim” diyerek yalvardığı, paylaşılamayan Hülya’ya sert sözlerle yüklendi.
Hülya’nın kaçtığı kişiye ve ailesine ‘bekarım’ diyerek yalan söylediğini canlı yayında anlatan Erol, sert çıktı.

Sunucu, yaşanan bu durum için; “Yalanlar bir yere kadar saklanabilir ve söylenebilir. Gerçekler eninde sonunda ortaya çıkar. Arif’in ailesine bekar bir kadın olduğunu söylüyor. Sonra da evli olduğu ortaya çıkıyor. Ailenin ilk yaptığı şey Hülya’yı evden atmak oluyor. Hatta Arif’in babasının s/iddet uyguladığı da öne sürüldü” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı