HABER

EŞİNİ VE KIZINI ERİTİLMİŞ NAYLONLA…YAKALANDI AMA..

Eşi ve kızını d*rp edip suratlarına y*kılmış naylon damlatan vicdansız koca gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldı. Ö-lum k-orkusuyla yaşayan kadın i*syan etti: Devlet, benim ve çocuklarımın başına bir şey gelmeden bize sahip çıksın.

Eşi ve kızını eritilmiş naylonla yakan adam serbest bırakıldı.

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde meydana gelen A*-lkol ve u*y-uşturucu bağımlısı olduğu i*ddia edilen ve eve s*arhoş gelen Ramazan İ., eşi M.İ.’yi d*rp etti. Y-aktığı naylon poşeti kadının yüzüne ve ayaklarına damlatan vicdansız koca, annesinin ç*ı-ğlıkları üzerine odaya giren 3 yaşındaki kızı N.İ.’nin de alnını eriyen naylonla y-aktı

KOCA GÖZALTINA ALINDI AMA…

Çiftin komşuları evden gelen sesler üzerine polise haber verdi. Polis, M.İ. ile kızı N.İ.’yi hastaneye götürdü, Ramazan İ.’yi de gözaltına aldı. Zulüm gören kadın ve çocukları Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla sığınma evine yerleştirildi.Evlendiği günden beri eşinin kendisine zarar verdiğini söyleyen kadın ve 2 çocuğu sığınma evine yerleştirildi.

KOCAM BİZE ZARAR VERMEDEN YARDIM EDİN

Kendisine ve çocuklarına ş*i-ddet uygulayan Ramazan İ.’nin serbest bırakılmasına İsyan eden M.İ. şunları söyledi: 14 yaşında evlendirdiler beni. Evlendiğim günden beri eşimden ş*i-ddet görüyorum. Eşim benim çocuklarımın başına bir şey getirmeden, bizi zarar vermeden devlet büyüklerim yardım etsin. Eşim naylon poşetle yüzümü, ayaklarımı y-aktı. Çocuklarımı d-*rp etti. Beni, gözümü y-akmakla t-*hdit etti. Bugüne kadar çocuklarım için katlandım, ancak devlete sığınmak istiyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı