fbpx
HABER

Eşi İle Doğacak Çocuğu Arasında Çok Zor Bir Seçim Yapması İstendi

ABD’nin Kolorado eyaletinde, hamile eşi a-niden r-ahatsızlanan adamdan, eşi ile doğacak bebeği arasında seçim yapması istendi. Seçimini kızından yana kullanan adam, “Bu kararı verdiğim için pişman değilim.” dedi. ABD’nin Kolorado eyaletinde, hamile eşi aniden r-ahatsızlanması üzerine onu h-astaneye götüren Frederick Connie adlı adamdan, eşi ile kızı arasında bir tercih yapması istendi. Kızının yaşamasını eden adam, “Bu kararı verdiğim için pişman değilim. Çünkü eğer Keyvonne h-ayatta kalsaydı, h-ayatımın geri kalanında benden n-efret ederdi.” dedi.

Hayatının en z-or sorusunu duydu. 7 aylık hamile eşi Keyvonne Connie’nin evde k-a-naması başlayınca onu hemen hastaneye götürdü. Doktorlar, hamile kadının hemen sezaryene alınması gerektiğini söyledi. Ancak talihsiz adamın bir de seçim yapması istendi.

Express.co.uk’de yer alan habere göre; doktorlar ona, “Eşinin h-ayatını kurtaracak ameliyatı yapabiliriz ama o zaman kızını k-aybedeceksin. Ya da kızını kurtarabilirsin ama o zaman da eşini k-aybedebilirsin” dediler.

Eşi ile bebeği arasında bir seçim yapması gereken Frederick Connie, seçimini kızından yana kullandı. Connie, “Bu kararı verdiğim için pişman değilim; çünkü eğer Keyvonne hayatta kalsaydı, hayatımın geri kalanında benden n-efret ederdi.” dedi. Keyvonne Connie, sezaryenden sonra bir süre daha yaşadı ve kızının fotoğraflarını görebildi. Frederick Connie, “Onu kurtarmaya çalıştılar ama kalbi dayanmadı. A-meliyathaneye götürürken v-efat etti.” diye konuştu.

Kızı Angelique Keyvonne Connie’ye, eşinin adını veren baba şunları söyledi: “Ona annesinin adını verdim. Annesini tanıyacak, bundan emin olacağım.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı