fbpx
HABER

ERDOĞAN’DAN NET MESAJ : ASLA GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin Suriye’deki t-e-r-ö-r noktalarına yönelik o-perasyonunda       ke-sinlikle geri adım atmayacaklarını söyledi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koalisyon ülkelerine söylediklerini ancak Suriye’deki t-e-rör konusunda adım atılmadığını ifade etti. Türkiye’nin Suriye’de i-şgalci olmadığını bir kez daha vurgulayan Erdoğan, PYD’nin daha güneye çekilmedikçe o-perasyonun devam edeceğini, onlardan boşalan yerlere de 4 milyon Suriyeli mültecinin yerleştirileceğini kaydetti. Erdoğan t*hditlere rağmen Barış Pınarı Harekatı’ndan geri adım atılmayacağını söyledi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Kim ne derse desin durmayacağız”

Biz Türkiye olarak 910 kilometre sınırı olan Suriye’nin bile kabul etmediği bu adamı biz asla durdurmayacağız. Kim ne derse desin durdurmayacağız. Sağdan soldan t*hditler geliyor. Trump’a da söyledim diğerlerine de söyledim. Durdurmadınız biz kendi göbeğimizi kendimiz k-e-siyoruz. Geri adım atmayacağız. Te-rö-ristlerin tamamıyla 32 kilometrelik sınırdan daha güneye gidene kadar bu m-ücadeleyi sürdereceğiz.

Biz bu bölgeyi güvenli bölge ilan ettik. Kim için Türkiye’deki 4 milyon Suriyeli için. Biz bunların hukukunu koruyoruz. Bu ülkelerden hangisi ne kadar Suriyeliye bakıyorlar.”

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Sayfa Okuyucu Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
error:
Kapalı
Kapalı