fbpx
HABER

DEDEKTİFLİĞE ÖZENEN KAYINVALİDE GELİNİNİ TAKİP ETTİ VE..

Film gibi o-lay İzmir’de yaşandı. Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni 26 yaşındaki H.E. 3 yıl önce ev hanımı E.E. ile evlendi. Çift, mutlu geçen ilk yılların ardından geçtiğimiz yıl şi-ddetli ge-çimsizlik nedeniyle ayrılmaya karar verdi ancak ailelerin araya girmesiyle kararlarından vazgeçip barıştı.

GELİNİNİ SEVGİLİSİYLE Y-AKALADI

Kayınvalidesiyle aynı apartmanda farklı dairede yaşayan 25 yaşındaki gelin E.E. iddiaya göre kocası yokken evde sevgilisiyle görüştü. Görüşmelerden birine kayınvalide M.E. şahit oldu. Şoke olan M.E. oğluna anlattı. Annesinin yalan söylediğini düşünen H.E. konuyu kapatmasını, bir daha da eşine böyle if-tira atmamasını söyledi.

TELE OBJEKTİF SATIN ALDI

Oğlunun gerçekleri görmesi için plan yapan anne M.E. gelininin “arkadaşıma gidiyorum” bahanesiyle sevgilisiyle buluştuğuna şahit oldu. Oğluna a-ldatıldığını ispatlamak için dedektifliğe so-yunan kayınvalide, gelininin sevgilisiyle buluşma anlarının fotoğrafını çekip oğluna göstermeye karar verdi. Elektronik eşya satan bir mağazadan 10 bin liraya tele objektifli fotoğraf makinesi satın alan kayınvalide, oğlu işteyken gezmeye çıkan gelinini takip etmeye başladı. Kayınvalide M.E. gelininin buluştuğu erkekle el ele fotoğraflarını çekip oğluna gösterdi. Fotoğrafları gören oğul H.E. tüm delilleri avukatına verip tek celsede ta-zminatsız bo-şandı.

GELİN DE EVDEKİ RU-HSATSIZ Sİ-LAHLARI İHBAR ETTİ

Kayınvalidenin tu-zağını kabullenemeyen E.E. karşı at-ağa geçip, in-tikam planı yaptı. Kapıya konulan gelin m-erhum kayınpederinden kalan ru-hsatsız ta-banca ve a-v tü-feğini polise i-hbar etti. Evde si-lahları bulan karakol ekibi, ifadesini aldığı kayınvalidenin ta-banca ve tü-feğine el koydu. Kayınvalide M.E’ye 6 bin lira ru-hsatsız sil-ah ve tü-fek taşıma bulundurma c-ezası kesildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı