HABER

ÇOCUKLARIN EN SEVDİĞİ ATIŞTIRMA AMA..İÇİNDEN ÇIKAN ŞAŞIRTTI

Çocukların daha sıklıkla tükettiği jelibonlarla ilgili İskoçya’da mide kaldıran cinsten bir olay meydana geldi. Bir baba, çocuğu için aldığı paket şekerlemenin içinden çıkan tırnağı görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

İskoçya da Glasgow’da yaşayan Craig Ryan, 3 yaşındaki kızı için marketten paketli jelibonlardan satın aldı. Eve döndüğünde paketi açan Ryan, şekerlemelerden birinde bir tuhaflık fark etti. Şekerlemeyi yakından inceleyen Ryan, içerisinde bir insana ait tırnak olduğunu gördüğünde gözlerine inanamadı.

Şekerlemeyi üreten şirkete sosyal medyadan mesaj gönderen Ryan, “Şansımız var ki kızım Charley’den önce durumu ben fark ettim. Tırnak neredeyse tamamen içine batmıştı.Bu sadece mide bulandırıcı değil aynı zaman da riskli. Kolayca yutup b*oğulabilirdi” dedi. Craig ve partneri Chloe. Daily Star’ın haberine göre Ryan’ın paylaşımının ardından şirketten bir açıklama yapıldı.

Tüm ş-ikayetlerin büyük bir c-iddiyetle dikkate alındığı belirtilen açıklamada, “Ürünlerimizin güvenliği ve kalitesi bizim için çok önemli. Yaşanan o/layın sebebinin araştırıldığını belirterek özür dileriz” denildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı