HABER

ÇOCUK SANARAK EVLAT EDİNMİŞLERDİ, 23 YAŞINDA ÇIKTI!

45 yaşındaki Kristine Barnett ve eski kocası Michael Barnett, 43 yaşındaki Indiana, Lafayette, 9 yaşındayken kızlarını terk etmek ve Kanada’ya kaçmakla s-uçlandı.Bir yıl içinde Kristine, Natalia’nın onu elektrikli bir çite itmeye çalıştığını, kahvesine çamaşır suyu döktüğünü ve Barnetts’i uyurken b-ı-ç-aklamakla t-e-h-dit ettiğini i-ddia etti.

Natalia, yetişkin olduğunu belirleyen ve mahkemelerin doğum belgesini değiştirmesi için b-askı yapan ruh sağlığı uzmanları tarafından tedavi edildi.

2010 yılında Natalia Grace isminde bir çocuğu evlat edinmişlerdi. Evlat edindikleri kişinin çocuk olduklarını sanıyorlardı. Çünkü Natalia Grace’in aslında 6 değil, 23 yaşında olduğu ortaya çıktı. Natalia’nın kendisini ö-l-dü-rmeye çalıştığını ve sosyopat olduğunu i-ddia eden aile, şimdilerde çocuklarını terk etmekle suçlanıyor!

Yaşadıklarından sonra Natalia Grace’e kemik testi yaptıran çift, evlat edindikleri kızın 14 yaşından büyük olduğunu tespit etti. Natalia’nın bir keresinde Kristine’i elektrikli bir çite iterek Kendisine z-arar vermeye kalkıştığını, kahvesine çamaşır suyu döktüğünü ve Barnetts’i uyurken b-ç-aklamakla t*hdit ettiğini öne süren aile, bu o-laydan sonra evlatlık edindikleri kızı hastaneye yerleştirdi. Barnett’e göre, Natalia o sırada göründüğünden daha yaşlı olduğunu itiraf etti.

Aile daha sonra, Natalia’nın uygun psikiyatrik tedaviyi alabilmesi ve yaşını düzelttirmek için mahkemeye başvurdu.Çift Kanada’ya taşındıktan sonra Natalia tekrar çocuk gibi davranmaya devam edince polis, 2014 yılında boşanan çifti ağır ihmalle s-uçlayarak dava açtı.

Kristine Barnett medya ve basının onu çocuk i-s-t-i-s-marcısı gibi göstermeye çalıştığını ancak Natalia’nın çocuk olmadığının altını çizdi. Barnett, oğlunun eğitimi için Kanada’ya gittiklerini ifade etti ve Natalia’nın yetişkin biri olduğu defalarca kanıtlamalarına rağmen açılan davaya i-syan etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı