HABER

C-İNSİYET DEĞİŞTİRDİ SIRA BABA OLMAKTA! KENDİ ÇOCUĞUMUZ OLACAK!

6 yıl önce c-insiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar, evlat edinmeye gerek kalmadan eşi Tuğba Erkoçlar ile bebek sahibi olabileceklerini söyledi.

Emret Komutanım dizisinde fotoğrafçı Fato karakteriyle hafızalara kazınmasının ardından sessizliğe bürünen Rüzgar Erkoçlar, c-insiyet değiştirme operasyonu geçirerek erkek olmuş ve iki yıl önce de evlenerek yeniden gündeme gelmişti.

“İLK ÇOCUĞUMUZ KENDİMİZİN OLACAK”

Önceki gün ise bir mekanın açılışına katılan Rüzgar Erkoçlar, eşi Tuğba Erkoçlar ile evlat edinip edinmeyecekleri hakkında sorulan bir soruya yanıt verdi. Erkoçlar; “Evlat edinmek belki daha sonra olabilir ancak ilk çocuğumuz kendimizin olacak. Artık bu mümkün.” dedi.

“HAYRANLARIM ÇOK YAKIN DURUYOR BEN UTANIYORUM”

Öte yandan eşi hakkında sorulan kıskançlık sorusuna da yanıt veren Rüzgar Erkoçlar, şu ifadeleri kullandı: “Tuğba hiç kıskanç değildir. Çünkü ben nasıl davranmam gerektiğini bilirim. Kadın hayranlarım fotoğraf çektirmek için yanıma geldiklerinde erkeklere göre daha yakın duruyorlar. Hatta ben utanıyorum artık, ‘Biraz daha şu tarafa gidebilir misiniz?’ diyorum”.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı