fbpx
HABER

BAKLAVACI KARDEŞLERDEN T*PKİYE NEDEN OLACAK..TAHLİYE KUTLAMASI!

Pendik’te içinde hamile kadın ve eşinin bulunduğu araca s-aldırdıkları gerekçesiyle haklarında dava açılan Hasan ve Hüseyin Sel kardeşler dün tahliye edildi. İki kardeş bu karar için t-epki çekecek bir kutlamaya hazırlanıyor.

Pendik’te içinde hamile kadın ve eşinin bulunduğu araca saldıran Hasan ve Hüseyin Sel kardeşler dün tahliye edildi.

Firma olarak büyüme kararı aldıklarını belirten Seydioğlu Baklavaları Yönetimi, tahliye kararını kutlamak için tulumba tatlısı dağıtacaklarını açıkladı.

İşte o paylaşım:

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. yaptıkları çirkindi ama olay fazlaca abartıldı bence..sanki tecavüz cinayet olmuş gibi…yüz kızartıcı bişey yapmadılar…kimseyi yaralayıp paralamadılar…hakaret te etmediler ki..

  2. bu gibi konularda ben bu insanlari boyle cileden cikaricak naptilarda ki bu insanlar boyle hiddetlendi sabir tasti diye sorgularim.sonucu cekerek magduru oynamak kolay,peki oncesinde bukadar hiddetlendirecek naptiniz acaba??birazda gorunmeyen kisimlari sorgulayalim halk olarak…

    1. Adamlar emniyet şeridinde gidiyor polisi görünce arabayı üstlerine kırıp geçmek için korna çalıyor sonra önlerini kesiyor arabada hamile kadın var ne yapıcak onlar ayrıca belli arabanın kapısını açmaya kalkıyor açmayın ca tekme atıyor aynayı kırıyor kapıyı açsatdı saldırı akladı demek bunlar gibi maganda çok

  3. yaptıklarının tarifi yoktur az biraz vicdanı olan biri bunun haksızlık olduğunu anlayabilir ama halen ne yaptılarki diyenler var abartıldı diyenler var iyi o zaman birgün birileri aynı şeyleri bizim bir yakınımıza yapıncada aynı lafları söyleyebilecekmiyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı