fbpx
HABER

BABASI TARAFINDAN D*RP EDİLEN 19 YAŞINDAKİ TUĞBA YAŞADIKLARINI ANLATTI!

Babası Muzaffer A. tarafından şekilde d*övülen Tuğba A. (19), ifadesinde yaşadığı d*hşeti anlattı. Babasının 15 dakika boyunca ş*-ddet uyguladığını belirten Tuğba A., “Babam beni yere yatırdı. Üzerime oturdu. Daha sonra kollarıma bastırarak defalarca y*-u-m-rukladı” dediği belirtildi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

19 yaşındaki Tuğba yaşadıklarını anlattı: Her satırı Ü-rkütücü

Tuğba  A. 5 Ekim günü Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek, babasının kendisini d*-rbettiğini ve iki dişinin k-ı-rıldığını belirterek şikayetçi oldu. Tuğba A., o-laya ilişkin görüntüleri de p-olise teslim etti. Şikayet üzerine polis tarafından gözaltına alınan Muzaffer A., ifadesi alındıktan sonra, nöbetçi savcının talimatıyla emniyetten serbest bırakıldı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerin t-e-p-ki toplaması üzerine Muzaffer A. hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı yakalama kararı çıkardı. Muzaffer A., Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından tekrar yakalayarak gözaltına aldı. Bugün, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Muzaffer A., Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Ş*-ddetin Önlenmesi Bürosu Savcılığı’nca ifadesi alındıktan sonra tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi. Nöbetçi Sulh C-eza Hâkimliği’nce ifadesi alınan Muzaffer A. ‘Basit y-a-ralama’ s-uçundan tutuklandı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

‘SAÇIMDAN TUTUP DUVARA V-U-RDU, İ-DRAR OLAN YERE YATIRDI’

Tuğba A.’nın d*rp sonrası gittiği Beyoğlu Asayiş Büro Amirliğinde alınan ifadesinde yaşadığı d*-hşeti anlattı. Tuğba A. ifadesinde, şunları söyledi:

“Babam annem ve ben aynı evde yaşıyoruz. Annem yüzde 87 engelli ve yatalak hasta. Sabah saatlerinde uyuyordum. Pencere kapanma sesine uyandım. Babam salondaki pencereleri kapatıyordu. Yağmur yağıyordu. Ama ben astım hastası olduğum için babama pencerenin birini kapatmamasını söyledim. Babam da evi su basacak dedi. Ben de şu kadarcık suyla kim ö-l-e-cek hava alayım dedim. Babam bunun üzerine bana bu evde kararları ben veririm dedi. B-ağırmaya başladı. Boğazımdan t-uttu ve beni annemin olduğu yere itti. Bu sırada annemin yerde bulunan i-drar torbasına bastım. Torba p-a-t-layınca her yer i-drar oldu. O an anneme b-ağırdım. Video çek dedim. Babam saçımdan tutarak beni duvara v-u-rmaya başladı. Ben bir şey yapmadım. Yere yatırdı ve üzerime oturdu. Ellerimi tuttu, daha sonra da kafamı y-u-m-ruklamaya başladı. Kalkmaya kalktıkça da v-u-rmaya devam etti. Yaklaşık 15 dakika boyunca beni d*rp etti.”

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Sayfa Okuyucu Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
error:
Kapalı
Kapalı