fbpx
HABER

BABA D-AYAĞI İLE GÜNDEME GELEN TUĞBA’YLA İLGİLİ İLGİNÇ İDDİALAR! İŞİN GERÇEĞİ BAŞKA MI?

Taksim’de yaşayan 19 yaşındaki Tuğba’nın o-lay görüntüleri sonrası babası tutuklanmıştı. Yaşanan bu gelişmelerin sonrasında olayın ortaya çıkmasında büyük yardımı dokunan Haluk Levent’e çok sayıda tweet gelmeye başladı. Bu tweetler arasında öne çıkan i-ddialardan biri ise Tuğba’nın o ş-i-d-dete annesini dövdüğü için maruz kaldığı yönünde oldu.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Kendisine gönderilen bu tweetlere kayıtsız kalmayan Haluk Levent twitter hesabından bir dizi paylaşımda bulundu ve i-ddiaların araştırılacağını söyledi. 17 yaşındaki erkek kardeşinin açıklamalarına göre Tuğba bu o-layı kurguladı ve yatalak annesini de videoyu çekmeye zorladı. Babasının üzerine oturup ş-i-d-det uyguladığı o-l-ayın sebebinin de çok başka olduğu söyleniyor.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Pazartesi günü Tuğba’nın 17 yaşındaki erkek kardeşi ile bir araya geleceğini söyleyen Levent şunları yazdı: “Babası tarafından d*rp edilen Tuğba ile ilgili tweetleriniz var. İ-ddialar var. İnceleyeceğiz. Kızımızda da hatalar olabilir. Hiç ama hiç bir şey bir babanın kızına o şekilde davranmasını meşru kılmaz kılamaz. Ş-*ddeti ‘demek ki bir suç işlemiş’ e getirmek ş*-iddete onay vermektir! Kaldı ki biz üstümüze düşeni yaptık. Evine gidip baktık. Hasta anneyi gördük. Emin olun değil yaşanacak 5 dakika durulacak ev değildi. Normalde de biz Ahbap’lar destek oluyoruz zaten böyle durumlarda.

Ev bulduk dayadık döşedik ve bugün evinde Tuğba ve annesi. Diyelim ki Tuğba komplo kurdu. Ve birçok sorun var. Emin olun araştırıp öğrenip sizinle paylaşırız. Ama bazılarınızın yazdığı gibi “tuttuğunuz evden çıksınlar” gibi bir söylem vicdansızlıktır. Ne yapalım Tuğba yanlış yapmışsa annesiyle sokağa mı atalım? Biraz sabır arkadaşlar! Ve az önce Tuğba’nın kardeşi Sedat ile görüştüm. Uzun uzun konuştuk telefonda. Pazartesi de yanıma gelecek. O da çaresiz, evsiz, yalnız… “Ben babamı savunmuyorum” dedi. “Ama bilmeniz gereken şeyler de var” dedi kısaca. Dediğim gibi sabredin araştıralım. Sizleri bilgilendireceğim.”

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Sayfa Okuyucu Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
error:
Kapalı
Kapalı