fbpx
FIKRA

Sİ-GA-RA PARASI

Bir adam çok “si-g-a-r-a” içiyordu. Sonra bir gün karısını dinledi ve “si-g-a-r-a”yı bıraktı. Karısı adama “si-g-a-r-a” içme her gün bir paket “si-g-a-r-a” parasını bana ver biriktirelim, dedi. Adamın aklına yattı bu.Her gün bir paket “si-g-a-r-a” parasını kenara koyup biriktirmeye başladı.”S-i-g-a-r-a”yı bırakınca adam kendini daha dinç hissetmeye başladı. Bunu da spor salonuna yazılmak izledi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Adam zamanla kendine bakmaya, fit bir vücuda sahip olup iyi giyinmeye, kişisel bakımına özen göstermeye devam etti.Bu arada her gün kenara attığı bir paket “si-g-a-r-a” paraları da her ay cumhuriyet altınına dönüşmeye devam ediyordu.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Adam gün geçtikçe çok şık görünüyor fiziği spor yaptığı için daha genç gösteriyordu kendisini. Bakan kadınlar dönüp bir daha bakıyordu.

Kusursuzlaşan fiziğiyle kadınları cezbediyordu. Sonra bir gün bir kadınla tanıştı spor salonunda. “S-i-g-a-ra” parasıyla aldığı altınları da alarak o kadınla kaçtı gitti. Karısı artık günde üç paket “si-g-a-r-a” içiyor. :))

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Sayfa Okuyucu Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
error:
Kapalı
Kapalı