fbpx
EĞLENCE

Avuç İçiniz Nasıl Bir İnsan Olduğunuzu Size Söylüyor?

Kişiliğimizin çeşitli özelliklerini ortaya çıkarmak için avuç içindeki çizgilere bakmak çok eski bir bilim. Bazılarına göre kişiliğimizin özelliklerini ortaya çıkarmakta parmaklarımızın uzunluğunun da etkisi var. Kişinin sevgi ve ilişkilere yaklaşımını avuç içindeki “kalp çizgilerinin” ortaya koyduğu da söylenenler arasında. Gösterildiği gibi, kalp çizgisi avuç dış kenarından işaret parmağına veya orta parmağa doğru ilerleyen çizgidir.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Elinize bakarak ve resimlerle karşılaştırarak, kalp çizginizin sizin hakkınızda ne dediğini kolayca öğrenebilirsiniz.

---Sponsorlu Bağlantılar---

A) Eğer kalp çizginiz orta parmağın altında başlarsa, siz doğuştan bir lidersiniz. Bağımsızsın, hırslı ve zekisin. Kararlısın, ama aynı zamanda hassas biri değilsiniz ve soğuk bir insan olarak tanımlanabilirsiniz..

B) Kalp çizginiz uzun ve işaret parmağınız arasında uzanıyorsa, başkalarına karşı nazik ve arkadaşça davranan bir kişisiniz. Çevrenize saygı gösteren güvenilir bir insansınız. Ayrıca karar verirken sağduyunuzu kullanma eğilimindesiniz..

---Sponsorlu Bağlantılar---

C) Kalp çizginiz işaret parmağıyla başlıyorsa, birinci kategorideki “A” ile aynı özellik grubunun 2 katına sahipsiniz..

D) Kalp çizginiz işaret parmağı ve başparmak arasında başlıyorsa, iyi niyetli ve büyük bir kalbe sahip dikkatli bir insansınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Sayfa Okuyucu Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
error:
Kapalı
Kapalı