MAGAZİN

Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen’den doğum sonrası ilk poz

2017 yılında dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, yaklaşık 2 ay önce bebekleri Karan’ı kucaklarına almışlardı. Fahriye Evcen’den doğum sonrası yeni paylaşımlar geldi. Yaklaşık 2 ay önce anne olan ünlü oyuncu, pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Evcen’in doğum kilolarını verdiği dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncunun paylaşımı çok sayıda yorum ve beğeni aldı

Oyuncu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 2017 yılında dünyaevine girmişti. İkili, geride bıraktığımız nisan ayında büyük bir mutluluk tatmış ve anne-baba olmuşlardı. Çift, bebeklerine Karan adını vermişti.

Fahriye Evcen’den doğum sonrası yeni paylaşımlar geldi. Yaklaşık 2 ay önce anne olan ünlü oyuncu, pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Evcen’in doğum kilolarını verdiği dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncunun paylaşımı çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

KARAN’LA İLK PAYLAŞIM

Bebekleri Karan’ın fotoğrafını doğumdan bu yana paylaşmayan çiftten Fahriye Evcen, bebeğiyle ilk paylaşımını ‘Anneler Günü’nde yapmıştı.

Bebeği Karan’ı uyutmak için ninni söylerken çektiği videoları hesabından paylaşan Fahriye Evcen, bebeği Karan’la ilk paylaşımına imza atmıştı.Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, oğulları daha dünyaya gelmeden adına sosyal medya hesabı açmıştı. Karan Özçivit’in hesabı 143 binden fazla takipçiye ulaştı.

Öte yandan “Karan” adı, kahraman, yürekli ve karanlık anlamına geliyor.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu