EĞLENCE

BİR SEMBOL SEÇEREK RUHUNUZDAKİ İHTİYACIN NE OLDUĞUNU ÖĞRENİN

Bir Sembol Seçin Ve Ruhunuzun Neye İhtiyacı Olduğunu Öğrenin

1 – Aslan Sembolünü Seçtiyseniz

Bu sembolü seçerseniz, ruhunuz muhtemelen kendiniz için yaşadığınız yaşam üzerinde sorumluluk ve baskıdan kaçınmak ister. Bu hayatı inşa etmek için çok çalışmış olabilirsiniz, ancak egemenliği sembolize eden aslan eğiliminiz bir şeye odaklanmanız gerektiğini gösteriyor.

2 – Kum Saati Sembolünü Seçtiyseniz

Kum saati elbette zamanı sembolize ediyor. Buna meyilli hissediyorsanız, muhtemelen kötü bir deneyim nedeniyle kendinizi geçmişte mahsur kalmış hissediyorsunuzdur. Her geçen günü daha iyi hale getirmek için kendinize söz vererek, bu döngüden çıkın.

3.Ay Sembolünü Seçtiyseniz

Ay, derinden gizlenmiş duyguları sembolize eder. Bu sembol dikkatinizi çekerse, uykuya dalmanızı engelleyen hisleriniz var demektir. Bu öfke veya tutku hissi olabilir.

4.Anahtar Sembolünü Seçtiyseniz

Simyada, anahtar yaşam yoluna bağlıdır. Böylece, bu sembolü seçerseniz, ruhunuz cevaplar için can atıyor demektir. Nereye gittiğinizi ve hayatta ne aradığınızı bulmak için zaman ayırmanız gerekir.

5. El Sembolünü Seçtiyseniz

Simyada el sembolü bize özgürlüğün bizim elimizde olduğunu hatırlatmaya hizmet ediyor. Bu sembolü seçerseniz, dış kuvvetlerin sizi tuzağa düşürdüğünü hissedebilirsiniz. Şimdi koşullara gerçekten bakmanın, eylemlerinizin ve inançlarınızın buna nasıl katkıda bulunduğunu öğrenmenin doğru zamanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu