HABER

ATV’NİN SEVİLEN DİZİSİNİN FİŞİ ÇEKİLDİ

Hayranlarını üzecek haber! Atv ekranlarında yaz sezonu başlayan eğlenceli komedi dizisi Eyvah Gençliği için Final Kararı Alındı.. Eski dizilerin geri dönmesi ile yaz dizilerinin reytingleri düşmeye başladı..

 

Yaz tatilinin son bulmasıyla televizyon ekranlarındaki yapımlar da yeni sezonla beraber geri dönüş yapmaya başladı. Sezon boyu reytingleri alt üst eden dizilerle yaz dizileri ise kapışamadı ve bazıları final kararı aldı. O dizilerden biri ise ATV’nin dizisi 17. bölümde final yapacak

ATV’de pazartesi akşamları ekrana gelen Gençliğim Eyvah dizisi, yeni sezonun başlamasıyla birlikte güçlü rakipleri karşısında reyting kaybı yaşadı. Yaz dizisi olarak başlayan ve yeni sezonda da devam eden Gençliğim Eyvah ekrana veda ediyor. Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu ve Ekin Mert Daymaz’ın başrollerde oynadığı Gençliğim Eyvah’ın final tarihi belli oldu.

Yayın akışında bir değişiklik olmadığı takdirde dizi, 5 Ekim Pazartesi günü ekrana gelecek 17. bölümüyle izleyicilerine veda edecek. Öte yandan dizi 15 Haziran’da ilk bölümüyle ekrana gelmişti.

Gençliğim Eyvah konusu: Arif ve Zekeriya aynı sokağın iki rakip kebapçısıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan’ın mahalleye gelişi; Arif’in de Zekeriya’nın da hayatlarını alt üst eder. Çavi elinde yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla mahalleye gelip babasını aramaya başlar.

Zekeriya ve Arif yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olurlar. İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır.

Yaşananlar sırasında Zola, mahallenin en güzel kızı Azra’ya aşık olur. Ancak Azra, Arif’in oğlu Ahmet’le ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu